İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
Post Image
15 May, 2023
Yazar Umraniye_Elektrikci
0 comment

Ümraniye Elektrikçi

Ümraniye elektrikçi firması olarak Anadolu yakası genelinde ve Ümraniye ilçesinde uzun yıllardan bu yana hizmet veriyoruz. Firmamız yalnızca Ümraniye ilçesinde değil yakın çevre ilçelerde de tamir ve bakım hizmeti veriyor.

Profesyonel elektrikçi hizmetleri, size bu gibi konularda etkili çözümler sunmaktadır. Alanında uzman bir şekilde çalışan Ümraniye Elektrikçi, ihtiyaçlarınıza kısa süre içerisinde profesyonel yanıtlar verir.

Elektrik ustası tarafından verilen hizmetler hem yaşam alanları hem de iş yerleri için oldukça önemlidir. Çünkü yeni geçilen bir binada bazı elektrik sistemlerinin kurulması gerekebilir. Bununla sınırlı kalmadan elektrik 7/24 insan hayatında olduğu zaman içerisinde bazı arızalar da meydana gelebilir.

Ümraniye Elektrikçi | 0530 236 28 42

Gün geçtikçe firmamız olarak kalitemizi yükseltiyor ve müşterilerimize en iyi şekilde elektrik tamir hizmeti veriyoruz. Yapmış olduğumuz kaliteli hizmetler dolayısıyla müşteri portföyümüz de gün geçtikçe artış gösteriyor. Elektrik hizmetine ihtiyaç duyduğunuz zaman yalnızca bir telefon ile firmamızın profesyonel ekibinden yardım alabilirsiniz.

✅ Servis Süresi:45 Dakika
✅ Fiyat Politikası:En Uygun Fiyat

Ümraniye elektrikçi ev ya da iş yeri fark etmeksizin elektrik ile ilgili olan tüm sorunlarınıza güvenilir çözümler sunuyoruz. Firmamız olarak deneyimli ve eğitimli çalışanlarımız ile elektrik ihtiyaçlarına uzun süreli çözümler üretiyoruz. Müşterilerinizi bütçe olarak zorlayan yüksek tamir masraflarından kurtarıyoruz.

Pano tesisatı telefon arızaları kablo ve görüntülü konuşma sistemleri internet bağlantısı elektrik tesisatı tamir bakım onarım gibi her konuda bizimle iletişim kurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Sunduğumuz Hizmetler

Ümraniye elektrikçi olarak sunduğumuz hizmetler aşağıda listelenmiştir. Listelenen özellikler ve alt dalları dahil olmak üzere tüm problemleriniz için yine bizi arayabilirsiniz.

 • Elektrik arızası tamiri
 • Sigorta panosu kurulumu
 • Priz ve avize yenileme
 • Elektrikli şofben kurulumu
 • Merkezi uydu sistemi kurulumu ve arıza çözümleri
 • Uydu ve çanak anten tamiri

Neden Profesyonel Elektrikçi Hizmetleri Tercih Edilmeli?

Neden Profesyonel Elektrikçi Hizmetleri Tercih Edilmeli?

Günümüzde birçok kişi elektrik arızası olduğunda ya da bir elektrikli sistemlerle ilgili bir kurulum gerektiğinde kişisel olarak çözmeye çalışır. Ancak elektrik teknik bilgi ve deneyim gerektiren bir konudur. Görünen bir sorunun altında yatan neden farklı olabilmektedir.

Bu nedenle sorunun incelenmesi, bunların görülerek uygun çözümleri sunulması gerekir. Dolayısıyla kişisel çözmeye çalışmak problemlere yanıt getirmez. Aksine hatalı bir işlem yapmak, sorunun daha fazla büyümesine yol açabilir. Ümraniye elektrikçi tarafından sunulan hizmetler bu nedenle önemlidir.

Uzmanlık Sahibidir

Profesyonel elektrikçi elektrikle uğraşırken yılların deneyimine ve eğitimiyle hareket eder. Bu evinizde veya işyerinizde ihtiyaç duyulan herhangi bir görevi veya onarımı güvenli ve etkili bir şekilde halledebileceği anlamına gelir. Bu nedenle sorunun etkili şekilde çözülmesini, problemsiz bir şekilde kullanılmasına olanak tanır.

Bunun yanı sıra bir elektrikli sistem kurulacaksa yine kısa süre içerisinde soruna yer vermeden gerekli tüm işlemler yapılır.

Bakım İşlemlerini Etkili Şekilde Yapmanıza Olanak Tanır

Elektrikli sistemler 7 gün 24 saat kullanılmaktadır. Bu nedenle periyodik bir şekilde bakım yapılmaya gereksinim duyar.

Uzman teknik destek almak, bakımı verimli ve etkili şekilde gerçekleştirmenizde size yardımcı olur. Böylece sistem uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanım görebilir. Bununla sınırlı kalmadan bir problem görülüyorsa büyümeden çözülmesi mümkündür.

Verimliliği Devam Ettirir

Bozuk ya da arızalı bir sistem, bakımın uzun süre yapılmaması elektrikli sistemlerden alınan verimi olumsuz etkileyebilir. Sistemlerinizi verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız, ZMT Elektrik size bu konuda yardımcı olmaktadır.

Düzenli bakım ve arızaların tespit edilip tamirinin yapılması, sistemin daha etkili şekilde kullanılmasına olanak tanır.

Elektrik Hizmetleri Nasıl Verilir?

Elektrik hizmetleri müşterilere göre özel verilen hizmetlerdir. Zira her yaşam alanı ve iş yerinde istekler ve sorunlar farklılık gösterebilmektedir.

Bu nedenle müşteriler iletişime geçtiği zaman önce genel bilgi alınmakta ve adres istenerek, kısa sürede gelinir. Genel anlamda yapılan işlemler şu şekilde belirtilebilir:

 1. Adrese gidildikten sonra ilk değerlendirme yapılır. Böylece sorunun ne olduğu ve ihtiyaçlar daha iyi anlaşılabilir. Müşterilerin istekleri de daha iyi öğrenilebilir.
 2. Değerlendirme ardından yapılacak işlemler planlanır. İşin niteliği, süresi ve maliyetler bu esnada görüşülür.
 3. Planlama tamamlandıktan sonra işlemlere başlanır. Bu süreç müşteriden müşteriye göre farklılık gösterir.

Tüm işlemler bu şekilde tamamlandıktan sonra sadece gerekli kontroller yapılmakta ve işlemler tamamlanmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız 5 yıldır aktif şekilde hizmet vermekte ve tüm yeniliklere hızlıca ayak uydurmaktadır. Güncel kalmak, en büyük tercih edilme sebeplerimizden biridir. Firmamız son zamanlarda en çok yorum alan ümraniye elektrikçi firmalarından biri olmuştur.

Servis anlayışımız, kalıcı ve sürdürülebilir bir hizmet vermektir. En öne çıkan özelliklerimizden bazıları, hızlı servis sunma ve garantili hizmet sunabilmektir. Elektrik işi şakaya gelmeyeceği gibi hata da kaldırmayacak bir meseledir. Bu yüzden tüm personellerimiz tam yetkinlik düzeyinde ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Ümraniye Elektrik Arıza Tamiri 

Ümraniye elektrik arıza tamiri hizmetimizi Ümraniye ilçesinin tüm mahallelerine götürüyoruz. Firmamız olarak ev işyeri apartman site okul hastane alışveriş merkezi resmi kurumlar bankalar ve fabrikalar gibi pek çok alanda 7/24 elektrik servis hizmeti sunuyoruz.

Ümraniye semtinin tüm noktalarına hizmet verme kapasitesine sahip olan firmamız olarak mevcut arızayı hızlı bir şekilde tespit ediyor ve kısa süre içerisinde arızanın çözümlenmesini sağlıyoruz. Elektrik tamiri konusunda deneyimli olan ustalarımız sizlere bir telefon kadar yakınız. 

En Yakın Elektrikçi 

En yakın elektrikçi ihtiyacınızı  firmamız ile bir telefonla  iletişim kurarak karşılamanız mümkündür. İstanbul ilinin en önemli ilçeleri arasında olan Ümraniye ilçesinde firmamız olarak profesyonel hizmet sağlıyoruz. Evinizin yakınında bir elektrik tamircisi arıyorsanız firmamızın uzman teknisyenlerini adresinize yönlendiriyoruz.

Firmamızın sunmuş olduğu ücretsiz keşif hizmeti sayesinde teknisyenlerimiz adresinize gelir ve işin durumunu inceler. Yapılacak olan işlemi en ince aynısına kadar size aktarır ve değerlendirme yapar. Anlaşma sağlanması durumunda personelimiz elektrik tamir işlemi için çalışmaya başlar. Eğer Ümraniye’de elektrik tamiri hizmetine ihtiyacınız varsa hemen firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. 

Ümraniye Acil Elektrikçi 

ümraniye acil elektrikçi
Ümraniye Acil Elektrikçi

Ümraniye acil elektrikçi ihtiyacınız varsa kendinizi riske atmayın ve bu konuda profesyonel hizmet sunan firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Profesyonelliğin firmamıza getirmiş olduğu farkındalık ile sizlere bu alanda en kaliteli ve en güvenilir hizmete sunuyoruz.

Uzun yıllardan bu yana sektörde edilmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile kendini geliştiren firmamız aynı zamanda personelinin de kendine geliştirmesine hedef almıştır. Tüm elektrik arızalarınızı en kısa süre içerisinde bulunduğunuz adrese gelerek çözüme kavuşturuyoruz.
Alanında uzman olan ve ustalık belgesi bulunan profesyonel ekibimiz ile hizmet sunan firmamız olarak sizlere en iyi hizmeti garanti ediyoruz. Firma servis fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre oldukça makuldür. Mesleki eğitimlerini almış kalifiye personellerimiz sayesinde sizlere vermiş olduğumuz hizmet en üst seviyededir. Tüm müşterilerimize hızlı kesin ve güvenli çözümler üretiyor ve taleplerini hayata geçiriyoruz.

Ümraniye’de elektrik tamircisi arıyorsanız firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak arıza kaydı bırakabilir ve kısa süre içerisinde hizmet alabilirsiniz. 

Ümraniye Elektrik Firması 

Ümraniye elektrik firması olarak uzun yıllardan bu yana sizlere kaliteli bir hizmet verebilmek adına kendimizi geliştirerek hizmete devam ediyoruz. Firmamızdan sigorta ve pano arızası avize montajı kablo çekimi gibi her türlü ihtiyacınız için cevap bulabilirsiniz.

Kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam eden firmamız olarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde müşterilerimize hızlı güvenilir kalıcı kaliteli ve kökten çözümler sunan öncü bir firmayız. Yapmış olduğumuz tüm işlerde daima 1. sınıf kalitede ekipmanlar kullanıyoruz.

Firmamızın sunmuş olduğu teknik servis hizmeti Bir yıl boyunca firmamızın güvencesi altındadır. Ümraniye elektrikçi olarak elektrik işlerinizi en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturarak sizlere mağduriyetten kurtarıyoruz. 

Ümraniye Elektrik Ustası 

Ümraniye elektrik ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız olarak alanında uzman tecrübeli deneyimli ustalarımız ile sizlere elektrik alanında en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Elektrik arızası ile karşı karşıya kaldığınız zaman en hızlı ve en doğru çözüm elbette bu konuda uzman olan bir kişiden yardım almaktır. Ümraniye elektrikçi Firmamız ile zaman ya da gün fark etmeden iletişim kurarak 7/24 elektrik arıza hizmeti alabilirsiniz. Elektrik arızaları küçük arızalar gibi görünse de ciddi tehlikeler meydana getirebilir. Bu nedenle elektrikle ilgili herhangi bir arıza yaşamanız durumunda firmamız ile iletişim kurmalı ve uzman ekibimizden profesyonel destek almalısınız.

Firmamızdan yalnızca elektrik tamiri için değil bu alanda farklı işlemler için de hizmet talebinde bulunabilirsiniz.  Zil bağlantısı İnternet kablosu çekimi ya da elektrik bağlantısı yenileme bakım gibi pek çok hizmet almanız mümkün. Ümraniye elektrikçi Firmamız olarak müşterilerimize en avantajlı fiyatlar ile en kaliteli elektrik tamiri hizmetini sunuyoruz.

Bizimle irtibata geçmenizin hemen ardından kısa süre içerisinde adresinize ekibimizi yönlendiririz. Firmamıza irtibat numaralarımız ile ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz.

Elektrikçi Hizmetleri Ne Kadar?

Elektrik sistemleri günümüzde yaygın bir şekilde kullanılır. Ancak zaman içerisinde farklı sebeplerden dolayı arıza yapabilir ve tamir gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra periyodik bakım ya da kurulum işlemleri de gerekebilir.

Yapılan işlemler müşteriden müşteriye göre değiştiği için ümraniye elektrikçi fiyatları da standart değildir. Müşteriler iletişime geçtikten ve incelemeler yapıldıktan sonra hangi işlemlerin yapılacağı, bunları ne kadar süreye tamamlanacağı gibi konulara göre belirlenir.

Eğer ümraniye elektrikçi ustası tarafından verilen hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız sahip olduğu deneyim ve tecrübe ile kurulum, bakım ve tamir gibi işlemleri verimli şekilde yapmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ümraniye elektrikçi adres?

İstiklal Mahallesi, Kavaklıdere Caddesi, Ümraniye’dedir.

Ümraniye Elektrikçi Servis Ücreti Ne Kadar?

Servis ücretleri bölgenin mesafesine göre değişebilmektedir. Ortalama olarak 100-150TL arasındadır.

Ümraniye Elektrik Kesintisi için çalışmanız var mı?

Firmamız, ofisiniz veya evinizle alakalı tüm elektrik problemlerini tespit etmekte ve çözmektedir.

Hizmetiniz garantili mi?

Sunduğumuz servislerimiz 6 ay garantilidir.

Çağırdığım elektrikçi ne zaman gelir?

Yoğunluk ve mesafe durumuna göre ortalama olarak 1-2 saat arasında servis sağlanmaktadır.

İletişim

Melihcan ZÜMRÜT

GSM:  0530 236 28 42

Tel:  0216 540 69 90

E-Posta: melih@zmtelektrik.com

Adres: İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul

 

 

 

İletişim

 • İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
 • 7/24
 • 0216 540 69 90
Teklif Al
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Call Now Button