İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
Hakkımızda
Neden Biz ?

Elektrik Taahhüt, konusunda faaliyet gösteren ZMT Elektrik, deneyimli kadrosuyla müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üreterek, yüklenmiş olduğu projeleri toplam kalite yönetimi anlayışı içerisinde, optimum maliyet ile zamanında tamamlamayı kendine ilke edinmiştir.

ZMT Elektrik, taahhüdünü üstlendiği işlerde proje tasarım aşamasından işletmeye alma ve periyodik bakım sürecine kadar her türlü hizmeti yerine getirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

10

Çalışan

8

Belge

Certificates
We are a Qualified & Certified Electrical Company

We currently employ a team of fully qualified electricians and a number of apprentices. We have been registered with he ECA and therefore all our electricians are JIB registered. Our aim is to keep our services high and our prices very competitive.

1
7/24 Elektrik Arıza Servisi

2
Güvenlik Sistemleri

3
İnternet Arıza Sisemleri

Zmt Elektrik İletişim

Ev ve ofislerinizde elektrik tesisatı sorunlarının çözümü ve inşaat projelerinizin elektrik tesisatı kurulumu için malzeme temininden uygulamasına kadar tüm etaplarda hizmet veriyoruz.

Our Team
Fully Qualified Electricians
All our personnel operate within an Integrated Management System to ensure the delivery of services that are at an exception level of quality, reliability, and value
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Call Now Button