İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
Post Image
24 Haz, 2024
Yazar Umraniye_Elektrikci
0 comment

Ümraniye Huzur Mahallesi Elektrikçi

ZMT Elektrik firması olarak Ümraniye Huzur Mahallesi elektrikçi ihtiyacınızı karşılamak için geldik.

Elektrik arızlarınız, kurulumlarınız ve elektriğe dair pek çok işleminiz için hizmet veren firmamız. 7/24 ulaşılabilir oluşu ile birlikte sizlere en iyi elektrikçi hizmetini sunmakta.

Aynı mahallede, çevre mahallede ve hatta Ümraniye dışında ulaşabileceğiniz elektrikçi hizmetimiz ile birlikte evinizde aldığınız kaliteli ve güvenilir elektrikçi hizmetini civar bölgelerde de alabilirsiniz. Ümraniye’nin her bir noktasına kaliteli hizmet ve her an ulaşılabilirlik sunan firmamız;

  • Ev elektriği arızları,
  • İnternet arızları,
  • Pano arızları,
  • Ofis ve sanayielektrik işleri,
  • Kurulum ve demontaj,
  • Yeniden elektrik hattı çekimi.

Gibi konularda da profesyonel hizmet ve çözümler sunar.

Ümraniye Huzur Mahallesi Acil Elektrikçi

Ümraniye Huzur Mahallesi acil elektrikçi arayışınızın çözülmesine yardımcı olacak olan elektrikçi firmamız. Elektrik arızlarının ne zaman, hangi durumlarda ve istenilen zamanda ortaya çıkamayacağını bilerek hareket etmekte.

Bu nedenle, 7/24 ulaşılabilir, acil durumlarda hizmet sunabilir durumda olan şirketimiz. Alanında uzman olan çalışanları ile birlikte envanterindeki gelişmiş araçlar sayesinde elektrik arızalarınızı en iyi şekilde tespit eder.

Tespit edilen elektrik arızlarınızı en kısa sürede giderir ve zaman kaybetmeden elektrik akışının sağlanmasını hedefler. Her zaman için çözüm sunan şirketimiz,yeniden alt yapı çalışmaları için de hizmet vermektedir.

Alanında uzman olan çalışanları ile ulaşılır olan ZMT elektrik firmamız, tek bir telefon uzağınızda sizlere en iyi ve en gerektiği zamanda hizmet vermektedir.

Ümraniye Huzur Mahallesi Elektrik Firması

Ümraniye Huzur Mahallesi elektrik firması olarak hizmet veren firmamız, kendini diğer pek çok firmadan ayırarak tercih sebebi olmaktadır.

Özellikle fiyatlandırma konusunda diğer firmalardan ayrılarak “herkes için eşit fiyat” politikasını benimser, tüm müşterilerimiz için aynı oranda fiyatlandırma sunarız.

Elektrik hizmetleri alınırken fiyatlandırmalar pek çok duruma bağlı olarak değişiklik gösterebilir, kullanılan malzemelerin sayısı, elektrik arızasının tespiti, arıza için gidilmesi gereken mesafe ve işçilik ücreti gibi pek çok durum fiyatlandırmayı etkileyecektir.

ZMT Elektrik olarak sizlere her zaman en ulaşılabilir ve ucuz hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

İletişim

Melih can ZÜMRÜT

GSM:  0530 236 28 42

Tel:  0216 540 69 90

E-Posta: melih@zmtelektrik.com

Adres: İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul

İletişim

  • İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
  • 7/24
  • 0216 540 69 90
Teklif Al
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Call Now Button