İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
Post Image
27 Haz, 2024
Yazar Umraniye_Elektrikci
0 comment

Ümraniye Mehmet Akif Mahallesi Elektrikçi

Ümraniye Mehmet Akif Mahallesi Elektrikçi olarak verdiğimiz hizmetler ile birlikte evinizdeki, ofisinizdeki ve çalışma alanlarınızdaki sorunlara anında çözümler sunabilmekteyiz.

Elektrik arızlarının tespiti, bakımı ve onarımı oldukça önemlidir. Özellikle alt yapı konusunda doğru şirket ile çalışmak, alt yapılarınızın uzun soluklu olması ve sorunlardan uzak şekilde çalışması oldukça önemlidir.

 • Ev, ofis ve şantiye alanları için alt yapı çalışmaları,
 • Arıza tespitleri ve onarımı,
 • Aydınlatma bakımı,
 • Elektrik panelleri, sigorta kutularının kurulumu, onarımı.

Gibi pek çok temel elektrik ihtiyacınız başta olmak üzere elektrik konusundaki tüm eksiklikleriniz ZMT Elektrik şirketimiz tarafından kolaylıkla giderilmektedir.


Ümraniye Mehmet Akif Mahallesi Acil Elektrikçi

7/24 hizmet veren Ümraniye Mehmet Akif Mahallesi acil elektrikçi şirketimiz elektrik konusunda yaşanabilecek olan acil durumlara anında müdahale edebilmektedir.

Alanında uzman olan çalışanlarımız nöbetçi hizmet sağlamakta ve elektrik konusunda sorunlar yaşandığı an ulaşılabilir durumdadır. Elektrik arızaları tüm işlerin aksamasına sebep olduğu gibi can ve mal güvenliği konusunda da sorunlar yaşanmasına neden olabilmektedir.

Şirketimiz, her daim ulaşılabilirliği sayesinde beklenmeyen elektrik arızlarına acil müdahale gerçekleştirebilir. Geniş envanteri sayesinde sadece arıza tespitleri değil çözümleri konusunda da en iyi performansı gösterir.

Elektrik sorunlarının giderilmesi için gerekli olan malzemelerin sağlanması ve uygulanması açısından gelişmiş olan şirketimiz, aynı gün içinde arıza giderilmesi ve alt yapı onarımları gibi konularda öne çıkabilmektedir.

Ümraniye Mehmet Akif Mahallesi Elektrik Firması

Doğru elektrik firması seçimi yaparken uzman olduğu alanları göz önünde bulundurmalı, kullanıcılardan gelen olumlu ve olumsuz yorumları değerlendirmelisiniz.

Ümraniye Mehmet Akif Mahallesi Elektrik firması olarak uzman olduğumuz alanlar ve yüksek memnuniyet oranlı müşteri dönüşlerimiz sayesinde sizlere profesyonel ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

 1. Elektrik danışmanlığı,
 2. Arıza tespiti ve onarımı,
 3. İnternet alt yapılarının onarımı,
 4. Elektrik ısıtma ve soğutma sistemleri,
 5. Elektrik güvenliği kontrolleri ve onarımı.

Gibi pek çok önemli konuda hizmet verebildiğimiz gibi elektrik ve elektronik konusunda alan fark etmeksizin sizleri çözüme ulaştırırken,ZMT Elektrik firması olarak güvenli elektrik hizmeti sağlayabiliyoruz.

İletişim

Melihcan ZÜMRÜT

GSM: 0530 236 28 42

Tel: 0216 540 69 90

E-Posta: melih@zmtelektrik.com

Adres: İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A

İletişim

 • İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
 • 7/24
 • 0216 540 69 90
Teklif Al
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Call Now Button