İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
Post Image
10 Haz, 2024
Yazar Umraniye_Elektrikci
0 comment

Ümraniye Esenevler Mahallesi Elektrikçi

Ümraniye Esenevler Mahallesi elektrikçi ihtiyaçlarınız için firmamız olarak hizmet vermeye hazır ve oldukça hevesliyiz.
Mahallenizde ve yan mahallelerinizde, acil olan her elektrik kontrolünde ve tamirinde bir telefon kadar uzağınızdayız. Uzman ekibimiz ile kolayca iletişime geçin, elektrik sorunlarınızı anlatın ve 7/24 destek sağlayalım.
ZMT Elektrik olarak, elektrik arızları başta olmak üzere elektrik ve elektronik bakımları, alt yapı çalışmaları gibi pek çok konuda tüm müşterilerimize uygun fiyatlı, yüksek kaliteli hizmet sunarız. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan şirketimiz, sizler için her daim bir adım uzakta.
⦁ Ev elektriği,
⦁ Ofis elektriği,
⦁ Fabrika ve sanayi tipi elektrik,
⦁ Toplu konut elektriği,
⦁ İnternet arızlarının giderilmesi.
Gibi pek çok alanda hizmet vermemizin yanı sıra yüksek kaliteli ekipmanlarımız ile kesin sonuçlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Ümraniye Esenevler Mahallesi Acil Elektrikçi

Elektrik arızalarının ve bakımlarının ne zaman gerekeceği bilinmez. Yaşanacak olan herhangi bir acil durumda elektrikçi bulmak da sanıldığı kadar kolay olmayabilir.
Ümraniye Esenevler Mahallesi acil elektrikçi hizmetimizden 7/24 yararlanabileceğiniz gibi kapsam sınırlarımız içerisinde bulunduğunuz sürece bizimle iletişime geçebilir, kaliteli ve kesin çözüme ulaşabilirsiniz.
⦁ Ev aydınlatma sistemleri,
⦁ Elektronik arızlar,
⦁ Elektrik tesisatında arıza tespitleri,
⦁ Tadilat ve hatta dekorasyon sistemleri.
Hakkında bilgisi bulunan, elektriğin her türlü dalında hizmet verebilen firmamız. Dilediğiniz her vakit uygun araç ve gereçlerle sizi çözüme ulaştıracaktır.

Ümraniye Esenevler Mahallesi Elektrik Firması

Elektrik sorunlarıyla başa çıkabilmenin pek çok yolu bulunur ancak bu konuda profesyonel çözümler almak hem can hem de mal güvenliğiniz için oldukça önemlidir.
Ümraniye Esenevler Mahallesi elektrik firması olarak firmamız bünyesinde bulunan ve alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız sayesinde sizlere her daim en güvenilir hizmeti sunarız. ZMT Elektrik şirketi olarak, can ve mal güvenliğinizi her daim en üst düzeyde tutarız.
Elektronik arızalarının olabildiğince hızlı giderilmesi için eşya envanterimizde bulunan gelişmiş ve her soruna adapte olabilen aletlerimiz ile birlikte çözülemeyeceğini düşündüğünüz elektrik sorunlarının dahil üstesinden geliriz.
Hemen iletişime geçin, arızanızı tespit edip en hızlı çözümü sizlere hemen sunalım.

İletişim

Melih can ZÜMRÜT

GSM:  0530 236 28 42

Tel:  0216 540 69 90

E-Posta: melih@zmtelektrik.com

Adres: İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul

İletişim

  • İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
  • 7/24
  • 0216 540 69 90
Teklif Al
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Call Now Button