İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul

Hizmetlerimiz

Elektrik Teknik Servis

Elektrik teknik servis size ve evinize zarar verebilecek potansiyele sahip bir enerjidir. Bilinçsiz ellerde sağlığınız tehlike altında demektir. ZMT Elektrik ile tüm Teknik Servis konularınızda Sizlere Yardımcı oluyoruz.

İletişim
0530 236 28 42

ZMT Elektrik İstanbul Anadolu Yakası 7 24 Elektrikçi

ZMT Elektrik Her Nevi Elektrik, Tesisat, Arıza ve Tadilat İşleri Yapılır.

Ümraniye Elektrikçi ev ve ofislerinizde elektrik tesisatı sorunlarının çözümü ve inşaat projelerinizin elektrik tesisatı kurulumu için malzeme temininden uygulamasına kadar tüm etaplarda hizmet veriyoruz.

İstanbul Elektrik Firması Hizmetlerimiz:

Elektrikçi Neler Yapar?

Elektrikçi yapıların içine ya da dışına elektrik tesisatı döşer. Bunun yanı sıra elektrikli aydınlatma, ısıtma, haberleşme araç-gereçlerinin de bakım, montaj ve arızası durumunda onarını gerçekleştirir. Söz konusu yapılara sadece evler değil aynı zamanda işyerleri, işletmeler, fabrikalar gibi yerler de girer.
Elektrik sistemleri günlük hayatta yaygın olarak kullanılır. Elektrik kablolarının çekilmesinden, işletmelere elektrikli cihaz ve makinelerin kurulmasına kadar pek çok işlemi yapar. Ancak sadece bununla da sınırlı değildir.

Farklı sebeplerden dolayı elektrikli sistemler zaman içinde arızalanabilir. Bu kullanıcı hatası, bakımsızlık, cihaza darbe gelmesi ya da teknik farklı bir durumdan kaynaklanabilir. Bu gibi hallerde cihaz komple çalışmayı kesebilir veya verimi düşebilir.

Elektrikçi bu gibi durumlarda arıza tespiti yaparak, profesyonel olarak soruna çözüm getirir. Ayrıca periyodik bakımlar da vardır. Özellikle elektrikli aletlerin ve makinelerin gün içinde yoğun kullanılması, düzenli bakımı şart hale getirir. Böylece uzun süre verimin korunması, bir problem varsa önceden tespit edilip çözülmesi mümkün hale gelir.
Elektrikçi tarafından verilen bu gibi hizmetler, sistemlerin daha verimli bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur.

Elektrikçi Nerede Çalışır?

Elektrikçi nerelerde çalışır? Bu meslek grubu farklı ortamlarda çalışabilir. Genel anlamda evlerde, şantiyelerde, iş yerlerine veya fabrikalarda görev alabilir. Görevin yapısı ortamdan ortama göre farklılık gösterir. Ayrıca bazen iç ortamda bazen de dış ortamda çalışabilir.

Ayrıca çalışma koşulları da farklıdır. Bazı işler uzun süre ayakta durmayı gerektirirken bazı zamanlarda uzun süre eğilme veya diz çökme gerekebilir.

Elektrik Sorunları Nasıl Çözülür?

Elektrikli sistemlerde meydana gelen sorunların farklı sebepleri vardır. Problemin etkili şekilde çözülmesi için kökenine inilmesi, incelenerek buna göre davranılması gerekir. Bu süreçte gerekli önlemler alınmalı, teknik bilgiyle hareket edilmelidir.

Bu bakımdan evde veya işyerinde kişiler ne yapacağını bilmiyorsa, şahsi müdahale etmesi ciddi tehlikeler doğurabilir. Bunun dışında sorunu daha fazla ilerleterek büyümesine yol açabilir. Dolayısıyla elektrikli cihazlarınız arızalıysa elektrikçi ile iletişime geçilmesi gerekir.

Bir elektrik ustası ile iletişim kurduğunuz ve sorununuzu aktardığınız zaman, belirttiğiniz gün ve saatte adresinize gelebilir. Ardından gerekli incelemeleri yaparak problemin sebebini öğrenebilir ve buna uygun bir şekilde size çözüm teklifinde bulunabilir.

Ayrıca çalışma koşulları da farklıdır. Bazı işler uzun süre ayakta durmayı gerektirirken bazı zamanlarda uzun süre eğilme veya diz çökme gerekebilir.

Neden Profesyonel Hizmetler Tercih Edilmeli?

Elektrik ustası tarafından verilen hizmetleri tercih etmek her zaman önemlidir, çünkü ustalar deneyimli ve eğitimli bir şekilde hareket eder. Bu bakımdan evinizde ya da işyerinizde elektrikle ilgili çalışmaları daha güvenli ve etkili şekilde yapabilir. Böylece arıza kısa sürede çözülebilir, kurulum başarıyla yapılabilir veya bakım sonucunda verimli neticeler elde edilebilir.

Elektrik günlük hayatın içine kadar girdiği için elektrikli sistemler 7/24 kullanılır. Bu nedenle dzüenli şekilde periyodik bakımlar yapılmalıdır. Bir cihaz uzun süre bakımsız kalırsa verimi düşebilir.

Dolayısıyla elektrikçi tarafından verilen hizmetler, sistemin daha iyi v etkili olarak kullanılmasına olanak tanır. Bu sayede hem güvenli hem de etkili şekilde sistem kullanılabilir. Ek olarak cihazla ilgili bir problem varsa önceden tespit edilip zamanında çözülmesi de mümkündür.

Elektrik ustası tarafından verilen hizmetler verim için de önemlidir. Arızalı, bozuk ya da bakımsız bir sistemden elde edilen verim olumsuz etkilenebilir. Elektrikçiler tarafından verilen hizmetler bu bakımdan büyük bir öneme sahiptir.

Elektrik Hizmetleri Nasıl Verilir?

Eğer elektrikçi tarafından verilen hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, ilk olarak iletişime geçerek yaşadığınız problemi mümkün olduğunca net, anlaşılır şekilde anlatmanız gerekir. Uygun bir saaat belirttikten sonra elektrikçiler adresinize hazırlıklı bir şekilde gelerek ilgili incelemeleri sağlar.
Böylece sorunun, arızanın nedenini öğrenerek sizi bilgilendirir. Bundan sonra da onarım işlemleri başlar. Arıza onarımı problemden probleme farklılık gösterir. Eğer bir cihazın bakımını yaptırmak istiyorsanız iletişime geçerek ilgili makineyi belirtip bakım yaptırmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

Ardından elektrik ustası adresinize gelerek, işlemleri kısa sürede yapabilir. Burada gerçekleştirilen işlemler de makineden makineye farklılık arz eder. Aynı şey kurulum için de geçerlidir. Bu bakımdan elektrikçi tarafından verilen hizmetlerden yararlanmak oldukça kolaydır.

Bu hizmetlerde fiyatlar da müşteriden müşteriye farklılık gösterebilir. Zira elektrikli sistemde arızanın ne olduğu, nasıl çözüleceği, ne kadar zaman gerektiği değişebilir. Her elektrikli cihazın kurulumu ve bakımı da farklıdır.

Elektrik Tadilat

  Elektrik Tadilat Ev ve ofislerinizde elektrik tesisatı sorunlarının çözümü ve inşaat projelerinizin elektrik tesisatı kurulumu için malzeme temininden uygulamasına kadar tüm etaplarda hizmet veriyoruz.


  Elektrik Tesisatı Hizmetlerimiz:

 • Arıza Bakım Ve Onarım
 • İnternet Arızası Çözümler
 • Toplu Konut Elektrik Tesisatı
 • Elektrik Tesisatı Yenileme
 • Fabrika Elektrik Tesisatı
 • Ofis Elektrik Tesisatı Kurulumu
 • Ev Elektrik Tesisatı Kurulumu
 • Tadilat Ve Dekorasyon
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Call Now Button