İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
Post Image
01 May, 2024
Yazar Umraniye_Elektrikci
0 comment

Üsküdar Elektrik Ustası

Üsküdar elektrik ustası yaşam alanlarında elektrik elektronik akşamlarda arıza meydana gelen bireylerin en çok arattığı konulardır. Üsküdar bölgesinde elektrik üzerine her türlü hizmeti sunan firmamız ZMT Elektrik, 15 milyondan fazla insanın yaşadığı şehirde her türlü elektrik elektronik arızasına kesin çözüm sunmaktadır.
Güvenilir bir firma olmanın gururunu yaşayarak görev bilincimizin farkında olup elektrik hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Profesyonel bir hizmet ağına sahip olan ZMT Elektrik firmamız mahalle ve cadde ayrımı yapmaksızın Üsküdar’ın tüm bölgelerine hizmet içeriği sunmaktadır. Firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli nitelik aynı gün hizmet anlayışımızdır. Özellikle acil elektrik hizmeti talebiniz olduğunda aynı gün içerisinde adresinize gelerek sorununuzu gidermekteyiz.

Üsküdar elektrik tamircisi ustalarımız sayesinde geniş yelpazede hizmet sunmaktayız. Evinize ya da işyerinize yakın elektrikçi arıyorsanız Üsküdar ilçesinde bulunan yaşam adresinize en yakın elektrik ustalarımızı göndermekteyiz. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile sizleri ziyarete gelen firmamız arızayı değerlendirerek yapılacak işlemi en ince ayrıntısına kadar sizlerle paylaşmaktadır. İki taraf arasında anlaşma sağlanması halinde tüm süreçle ilgili çalışmalar başlayacaktır. Elektrik sorununa göre genelde aynı gün içinde elektrik arızası çözümleriniz gerçekleşmektedir.
Üsküdar ilçesinin herhangi bir mahallesinde ikamet ediyorsanız hiç aklınıza kuşku düşmeden firmamızı arayabilirsiniz. Üsküdar elektrik servisi olarak birbirinden farklı hizmetler vermekteyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet kategorileri şu şekildedir;
⦁ Elektrik arızası bakım ve onarımı
⦁ İnternet arızalarına çözümler
⦁ Toplu konut elektrik tesisatı
⦁ Elektrik tesisatı yenileme
⦁ Fabrika elektrik tesisatı
⦁ Ofis elektrik tesisat kurulumu
⦁ Ev elektrik tesisat kurulumu
⦁ Tadilat ve dekorasyon
⦁ Merkezi uydu sistemleri

Sizler de ZMT Elektrik firmamızla görüşerek bu hizmetleri en yüksek kalitede temin edebilirsiniz.

Üsküdar En Yakın Elektrikçi

Üsküdar acil elektrikçi ve Üsküdar en yakın elektrikçi firması niteliğine sahip olarak siz nerede olursanız olun biz daima size yakın konumda yer almaktayız. İlçemiz semtlerinde meydana gelen elektrik arızalarına aynı gün içinde çözüm üretmemiz bizi bölgede lider konuma taşımıştır. Bizler de sizlere hizmet sunmaktan çok memnunuz. İşçiliğimiz %100 kalitede olduğu için siz de sunacağımız hizmetlerden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.
Üsküdar bölgesinde kaliteli işçilik ile hizmet sunan firmamızdan temin edebileceğiniz diğer hizmetler de şu şekildedir;
⦁ Sigorta arızaları
⦁ Kablo çekimi, kablo tamiratı
⦁ Telefon santral kurulumu
⦁ Topraklama hat çekimi
⦁ Zil – diafon arızaları ve çözümleri
⦁ Avize ve aplik montajı
⦁ Çevre aydınlatma sistemleri
⦁ Ofis tadilat ve dekorasyon
⦁ Alarm sistemleri
⦁ Yangın sistemleri
⦁ Kamera sistemleri


Yukarıda saymış olduğumuz tüm hizmetleri Üsküdar acil elektrik tamiri konumunda yer alan ZMT Elektrik firmamızdan temin edebilirsiniz.

Üsküdar Elektrikçi Fiyatları

Üsküdar Elektrik tamiri hizmeti sunan firmamız fiyatları müşterilerimiz tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Ancak yukarıda gördüğünüz üzere hizmet ağımız son derece geniş olduğundan ötürü net fiyat bilgisi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü fiyatları belirleyen asıl unsurlar arasında ortaya çıkan elektrik arızası, yapılacak işlem, kullanılacak malzeme, çalıştırılacak personel sayısı gibi etkenler yer almaktadır. Bu nedenle net fiyat teklifi alabilmek adına firmamızı arayarak sorunu bizlere iletmeniz yeterlidir. Bu durumda müşteri hizmetlerimiz sizlere ödemeniz gerekecek olan ortalama fiyat aralığını belirtecektir.
Kabul etmeniz halinde ustalarımız adresinize gelerek ücretsiz keşif yapacaklar ve sorunu, yapılacak tamiratı sizlere belirterek fiyat teklifi sunacaktır. Sonrasında anlaşma sağlanması durumunda aynı gün işleme başlanacaktır. Kısa süre içinde işlemin biteceğinden ve ödeyeceğiniz tutar sonrası aldığınız hizmetten memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fiyat teklifi ve hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim

Melihcan ZÜMRÜT

GSM:  0530 236 28 42

Tel:  0216 540 69 90

E-Posta: melih@zmtelektrik.com

Adres: İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul

İletişim

  • İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 63/A Ümraniye/İstanbul
  • 7/24
  • 0216 540 69 90
Teklif Al
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Call Now Button